Сигналізація в Чернівцях і Чернівецькій області

      Встановлення охоронної сигналізації дозволяє знизити ризик незаконного проникнення на територію, що охороняється, а також забезпечити збереження матеріальних цінностей і майна, яке там знаходиться.
      Практично всі системи складаються з центрального пульта, датчиків і приладів оповіщення. Пульт являє собою процесор, який обробляє і реагує на сигнали датчиків заздалегідь визначеним набором дій. Так, після спрацьовування датчика, пульт може запустити систему оповіщення, передати сигнал про проникнення на приймальний пристрій, активувати механізми захисту. Система оповіщення може бути представлена ​​сиренами, світловими і інформаційними приладами. Можливі функції сигналізації обумовлені параметрами і можливостями центрального блоку.
  види сигналізації
       Охоронні системи за своїми функціями і можливостям діляться на пультову сигналізацію, пожежну і GSM.
   

  Пультова сигналізація

       Особливість пультової сигналізації полягає в тому, що комплекс передбачає установку всіляких встановлених зовні і всередині об'єкта датчиків, при спрацьовуванні яких блок управління посилає радіохвилю, здійснює телефонний дзвінок або відправляє повідомлення на пост охорони. Комплект може включати внутрішні та вуличні датчики руху, пристрої, які фіксують розбиття віконного скла, відкриття дверей, займання, сигналізатори витоку газу, а також датчики периметра.
      Такі комплекти найчастіше використовуються для офісів, магазинів, складів і виробництва, оскільки передбачає оплату послуг охоронного агентства. Встановлюючи пультову сигналізацію, ви можете розраховувати на цілодобовий контроль і оперативну реакцію в разі незаконного вторгнення на територію, що охороняється.

  Пожежні охоронні комплекси


      Пожежна сигналізація призначена для фіксації та усунення задимлень та загорянь на об'єкті, що охороняється. Системи пожежної сигналізації бувають адресними, коли місце розташування датчика визначається точно, адресно-аналоговими (блок керування детально аналізує пропозиції, що надійшли від датчика дані) і неадресними (робота датчика передбачає два режими: загоряння і відсутність загоряння).
       Пожежна сигналізація може бути дротової і бездротової. Датчики бездротового типу синхронізуються через радіосигнали з магістраллю пожежної охорони (хабом).

  GSM, Ethernet, Wi-Fi - системи

       Такі комплекти оснащені GSM, LAN портом чи WiFi модулем. Ключова особливість цього типу охоронного комплексу полягає в тому, що під час вступу тривожного сигналу на пульт управління власник об'єкта також одержує повідомлення або дзвінок на свій мобільний телефон. Наявність модулів зв'язку дозволяє використовувати блок як автономну систему, тобто не підключатися до пульту централізованого спостереження. При спрацьовуванні датчика система включає звуковий сигнал, який привертає увагу оточуючих і відлякує грабіжників. При підключенні до пульта охоронного агентства на сигнал тривоги протягом 5-10 хвилин прибуває група реагування.
       Такий тип сигналізації актуально використовувати для будинку або квартири, для котеджу і для дачі, а також для гаража або невеликого приватного складського приміщення.Останнім часом з розвитком безпровідних сигналізацій суттєво зріс їх функціонал, дальність роботи та автономність.
  Установку і монтаж такої сигналізації можна зробити самостійно, або довірити це нашим спеціалістам. Завдяки універсальності такі централі (хаби) можна вдосконалити додатковим обладнанням та розширити функціонал, наприклад вже існуючої провідної системи. Система може одночасно оповіщати до 10 абонентів.

  Охоронні комплекси AJAX

      Дане охоронне обладнання заслуговує окремої уваги, оскільки показало себе тільки з кращої сторони, плюс дане рішення від вітчизняних виробників, що значно краще впливає на підтримку та постійну наявність обладнання. Сигналізація AJAX є багатофункціональним охоронним комплексом, функціонал якого передбачає оповіщення про несанкціоновані проникнення і позаштатних ситуацій. Комплекс являє собою центральний блок (хаб), підключений до мережі датчиків, які реагують на рух, порушення цілісності скла на вікнах, відкриття і закриття дверей, виникнення пожежі та інші ситуації, що вимагають уваги власників приміщення.
       Принцип роботи та функціональні можливості системи AJAX. Управління системою здійснюється за допомогою смартфона. Центральний процесор Ajax Hub синхронізується через бездротову мережу з датчиками і сенсорами, зв'язок між якими забезпечує зашифрований радіоканал, що покриває дистанцію до 2000 метрів. Кількість пристроїв, які можна під'єднати до одного хабу залежить тільки від його версії. В асортименті AJAX можна побачити датчики руху: MotionCam, MotionProtect, MotionProtect Plus,  CombiProtect, DoorProtect, GlassProtect; датчики пожежі та затоплення: FireProtect Plus, FireProtect, LeaksProtect та інші комплектуючі такі як сирени, клавіатури, брелоки, тривожні кнопки та модулі інтеграції в провідні охоронні системи. Також комплекс сумісний з системами відеоспостереження, звуковою та світловою сигналізацією.
       Всі сигнали, які отримує централь, переадресовуються на телефон власника і на пульт централізованої охорони. Безперебійне функціонування пристрою забезпечує вбудований акумулятор, який активується при знеструмленні мережі. При відключенні Wi-Fi зв'язок підтримується за допомогою простої сімки. Це гарантує своєчасне інформування власника та охоронного поста про спрацювання тривожного сигналу на території об'єкту, що охороняється.
       При реакції датчиків на спрацювання, коли система працює в режимі "на сигналізації", власник і служба охорони отримають сповіщення. За бажанням блок управління може активувати звукову сирену. Для відключення сигналізації використовується спеціальна цифрова комбінація. За допомогою спеціального коду власники об'єкта також можуть оповістити охоронний пост про те, що їх змусили відкрити доступ до приміщення. Налаштування функціоналу і параметрів охоронної сигналізації проводиться через відповідне програмне забезпечення на смартфоні або ПК. Таким же чином інтегруються додаткові охоронні комплекси.

  Ключові переваги сигналізації Ajax

  Надійне шифрування, захист від підробки та сканування

  • Зашифровані радіоканали та алгоритм з плаваючим кодом забезпечують надійний захист Ajax System від сканування, перехоплення або підробки. Кожен датчик захищений тампером від несанкціонованого розкриття.
  • Просте управління зі смартфона, зручний додаток
  • Управляти Аякс System через додаток для смартфона настільки просто, як дивитися погоду. Якщо ви змогли відкрити сайт і прочитати ці рядки, то робота з додатком на IOS або Android не складе для вас праці.
  • Резервне акумуляторне харчування
  • Вбудований акумулятор забезпечить до 15 годин автономної роботи Аякс Хаб в разі відключення електроенергії. Про перемиканні на автономне живлення ви отримаєте повідомлення на смартфон.
  • Багатоканальний зв'язок із зовнішнім світом
  • Система безпеки вміє працювати через провідний інтернет, GSM (сім-карта 2G. 3G), wi-fi. У разі недоступності одного з каналів зв'язку, Хаб миттєво перемикнутися на справний спосіб зв'язку і подасть сигнал тривоги

  Відсутність проводів, простий монтаж

  Забудьте про необхідність псувати вашу красиву обробку - руйнувати стіни, свердлити отвори, встановлювати некрасиві кабель-канали не доведеться. Вам знадобляться тільки ваші руки і найпростіший інструмент.

  До 7 років без заміни батарей в датчиках

  Пристрої бездротової сигналізації Ajax вкрай ощадливо витрачають енергію встановлених батарейок. Вам не доведеться 2-3 рази в рік знімати і розбирати датчики з метою заміни елементів живлення.

  Постійний двостороннє опитування датчиків

  Ajax Хаб проводить опитування датчиків кожні 12 секунд, що дозволяє контролювати справність, стан і заряд батарей. Якщо датчик не знайдений або несправний, система негайно повідомить вам про це.

  Стильний сучасний дизайн

  Зовнішній вигляд пристроїв Аякс System задовольнить найвибагливішого дизайнера або архітектора. Пристрої прекрасно вписуються в будь-який класичний або сучасний інтер'єр.

  Можливість підключення до пульта охорони

  Підключення Аякс до пульта охоронної компанії або групи швидкого реагування не складає проблем. Сучасні протоколи обміну даними дозволяють з'єднати AJAX практично і будь-яким пультом.

  AJAX systems

  Наші послуги

       Фахівці компанії VESTA допоможуть підібрати найбільш ефективне обладнання відповідно до Ваших потреб та бюджету, особливостями та технічними можливостями об'єкта. Ми гарантуємо надання докладної консультації та підбір оптимальних варіантів, встановлення, налаштування та обслуговування обраної системи.

   

  Feedback block