Партнерам та інсталяторам

Переваги для партнерів

КОНКУРЕНТНІ ЦІНИ

Працюючи з нами Ви отримуєте обладнання практично з перших рук. Вся техніка в продажу або імпортується або закуповується в прямих диллерів брендів на території України. Таким чином, Ви отримуєте обладнання без кількох посередників по дуже конкурентоспроможній ціні, що дає змогу отримати максимальний прибуток.

ПРОГРАМА ЗНИЖОК ТА ЗАОХОЧЕНЬ

Всім партнерам ми пропонуємо знижки на на все обладнання в залежності від об'єму та регулярності закупок. Також нами постійно проводяться різні розпродажі, акції та програми лояльності які допоможуть зекономити та отримати додаткові вигоди.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Будь-яке, навіть саме надійне обладнання може ламатись, працювати нестабільно та непродуктивно. Для цього в нас існує сервісний відділ де в короткі строки вирішать дані проблеми. З огляду на всю серйозність завдань, для вирішення яких використовуються наші пристрої, оперативний сервіс відіграє важливу роль і не дозволить Вам червоніти перед клієнтами.

ТЕХНІЧНА ТА ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

Ми забезпечуємо технічну та інформаційну підтримку для початківців в даній сфері. На нашому сайті є база інструкцій та інших матеріалів, що значно спрощує навчальний процес.


Хочете стати нашим партнером? Зателефонуйте або напишіть нам.

066 45 777 90 / 068 45 777 30

[email protected]


066 45 777 90 / 068 45 777 30 / [email protected]


 

Feedback block