Монтажні роботи UA

Що ми монтуємо?

     Наша компанія виконує монтаж будь-яких видів охоронного та антикражного обладнання:

  • Системи відеоспостереження

      Встановлення систем відеоспостереження різного роду складності для приватних та багатоквартирних будинків, офісів, комерційних та некомерційних об'єктів, торгових центрів. Ми працюємо з усіма видами обладнання: починаючи бюджетних аналогових і закінчуючи дорогими IP системами з індивідуальним налаштуванням під конкретні завдання.

  • Системи контролю доступу

     Облік робочого часу та системи контролю доступу для будь-яких об'єктів

  • GPS трекінг

      Встановлення GPS трекерів на будь який вид транспорту, повне налаштування та підключення. Супровід в процесі використання.

  • Системи безпровідних систем охоронної сигналізації

      Ми монтуємо системи безпровідної сигналізації AJAX, Hikvision, JABLOTRON, складові яких підбирається відповідно до вимог замовника і виходячи з типу об'єкта. 

  • Антиткражні системи для магазинів

      Встановлення та налаштування антикражних воріт, датчиків відвідувачів, деактиваторів і т.д. Продаж антикражних датчиків та етикеток. 

  • Мережеві системи

 Встановлення та налаштування локальних та безпровідних мереж на базі обладнання від провідних виробників ринку для готелів, торгових центрів, складів, офісів та інших об'єктів.

  • Комплексні рішення

      Всі перераховані вище системи охорони можуть бути інтегровані нами в один потужний і безвідмовний інструмент для повного контролю за ситуацією на Вашому об'єкті. Більш того, дане комплексне рішення може бути доповнено системою охорони периметра, антикражних, протипожежної та іншими системами відповідно до завдань, які потрібно вирішити. 

Чому вибирають нас?

        1. Невисока вартість
        Наші ціни на послуги монтажу нижче ринкових ні в якому разі не через їхню низьку якість. Досягти цього дозволяє закупівля обладнання безпосередньо у виробника або прямих офіційних дилерів, що дозволяє оминути ланцюги посередників вже в Україні. Маючи можливість надати клієнту необхідне обладнання за ринковими цінами ми можемо дозволити собі встановлювати ціни на монтаж нижче, ніж у конкурентів.
       2. Націленість на оптимальність/вартість/ефективність 
       Кожний клієнт в процесі консультації та огляду об'єкта отримує на розгляд 3 комерційних пропозиції: бюджетну, середню і преміум. Що дає можливість самостійно вибрати за що платити, а за що ні. Робимо це для того, щоб клієнт ні в якому разі не переплачував за непотрібні йому функції. Ми ніколи не намагаємося «впарити» зайве устаткування. Ми включимо в Ваш проект рівно стільки, скільки необхідно для вирішення Ваших завдань. Якщо ж ціна не влаштує, то пояснимо на чому можна заощадити, і що це за собою потягне. Ми відкриті до діалогу,і готові експериментувати разом з Вами.
       3. Якість понад усе
       Якість - це те, на чому ми не зекономимо ні під приводом скорочення термінів, ні під приводом дуже низької вартості. Не економимо тому, що просто не вміємо робити роботу погано. На весь монтаж ми даємо гарантію 12 місяців. Якщо протягом цього часу з системою охорони щось трапляється - ми виїжджаємо на об'єкт і робимо ремонт абсолютно безкоштовно. Але необхідність в цьому виникає в одному випадку зі ста.

Як дізнатись вартість монтажних робіт?

    Для того, щоб замовити проєкт «під ключ» - зателефонуйте нам за телефоном 066 45 777 90 або 068 45 777 30. Наші фахівці проконсультують Вас, зададуть ряд необхідних запитань, безкоштовно відвідають об'єкт і складуть орієнтовну комерційну пропозицію в 3 варіантах. Після погодження, ми складаємо технічне завдання, в якому прописується що, де і в які терміни монтувати. На базі технічного завдання ми приступаємо до монтажних робіт.

 

Feedback block