Антикражні системи для магазинів в Чернівцях та Чернівецькій області

  Що таке "антикражка" або "антикражна система"?

     Антикражні системи - це комплекс обладнання, який призначений для захисту товару від крадіжок в магазинах самообслуговування. Дані системи складаються з комплексу устаткування в який входять з радіо антени (інша назва ворота або стійки) одноразових або багаторазових протикрадіжних міток (датчиків, етикеток) і пристроїв які деактивує мітки після продажу товару клієнту - деактиватори або ключі знімачі. Існує 2 найбільш популярні технології, використовувані в системах захисту від крадіжок - радіочастотна і акустомагнітна. Кожна з них має свої переваги та недоліки.

  Як працює і з чого складається антикражна система?

      Принцип роботи антикражних их систем полягає в наступному - на товари в асортименті вашого магазину встановлюються радіо датчики або етикетки, що дозволяє захистити їх при спробі викрадення їх через зону протикражних воріт, які встановлюються на виході з магазину. У разі звичайного продажу покупцеві касир деактивує (знімає) антікражних датчик, який може використовуватися повторно необмежену кількість разів (крім етикеток).        Якщо ж покупка не оплачена, антікражних датчик не активовано, на виході з магазину спрацює сигналізація, попередить персонал і охорону про спробу крадіжки.

     Протикрадіжна система складається з протикрадіжних воріт, датчиків і пристроїв деактивації.

      Протикрадіжні антени (ворота), одна або кілька, встановлюються на виході з торгівельної точки. Їх завдання сортувати потік покупців і виявити неоплачену продукцію з недеактівірованним датчиком. При виявленні такого товару стійки видають тривожний звуковий і світловий сигнал. Найчастіше встановлюються парою, але можна поставити і 1 штуку в залежності від умов і завдань, які покладаються на систему. Для запобігання помилкового спрацьовування на різні радіочастотні перешкоди при встановленні проводиться детальна настройка і регулювання чутливості.

   

      антикражные ворота      Протикражні датчики (мітки) використовуються безпосередньо на продукції. У природі свого призначення вони відрізняються способом кріплення, варіантами деактивації, потужністю визначення антенами і т.д. Вибір датчиків залежить від специфіки вашого товару, виду системи і пристроїв деактивації.

      антикражные датчики  

      Останнім елементом системи є пристрої деактивації. Вони встановлюються на касовому вузлі. З їх допомогою касир знімає захист (деактивує) з оплаченого товару. Вони бувають двох видів: для одноразових протикрадіжних міток - це деактиватор, а для багаторазових протикрадіжних міток - це різноманітні ключі-знімачі.

      деактивартори  

  Як правильно вибрати антикражну систему?

       При підборі антикражних систем вкрай важливо дотримуватися фінансового балансу. З одного боку є ризик витратити більше ніж вся сума втрат від злодійства, а з іншого боку виділивши недостатнє фінансування на обладнання підприємство ризикує дуже дорого купити слабку і неякісну систему, яка не дасть достатню ефективність і не буде на 100% виконувати поставлені завдання, в залежності від вашого асортименту може принести значні збитки. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні комплекти. Оскільки відомо, то що підійде супермаркету не підійде бутіку, а то підійде аптеці категорично не може використовуватися, наприклад в мінімаркеті на АЗС. Для того, щоб отримати максимум продуктивності від установки антикражних систем рекомендуємо звернутися до нас. Наші менеджери нададуть розгорнуту консультацію з огляду на все нюанси вашого приміщення і виду бізнесу.

  ► Що дає установка антікражних системи?

  ⇒ зниження втрат продукції в результаті крадіжок;

  ⇒ відсутності необхідності утримання великого штату охорони;

  ⇒ поліпшення якості обслуговування покупців за рахунок концентрації уваги персоналу на потребах клієнтів, а не на потенційні загрози крадіжки;

  ⇒ зменшення торгової націнки за рахунок мінімізації втрат товару.

  ► Часті питання і відповіді на них

  ♦ Питання: що потрібно знати для правильного вибору антикражних систем?

  ⇒ Відповідь: основними параметрами є:

  1) ширина контрольованого антикражних системою проходу;

  2) вид товару, який планується захистити;

  3) розмір і зовнішній вигляд етикеток або датчиків, які ви плануєте використовувати.

  ♦ Питання: навіщо потрібна така кількість різних технологій і як вибрати "правильну"?

  ⇒ Відповідь: велика кількість технологій протикрадіжних систем пов'язано з прагненням виробників підвищити ефективність спрацьовування для максимізації зменшення крадіжок. На сьогодні найбільш висока ймовірність виявлення датчика (етикетки) в систем акустомагнітної технології. Крім того, через відмінності технологій витратні матеріали - датчики та етикетки досить сильно відрізняються за розмірами.

  ♦ Питання: який мінімальний і достатній набір для антікражних системи?

  ⇒ Відповідь: Мінімальний набір - це датчики, ворота, деактиватор. Їх вибір залежить від бюджету, виду товару і потреб клієнта. Наші менеджери професійно допоможуть розібратися у всьому і вибрати найбільш оптимальний варіант з огляду на всі потреби і бюджет.

  ♦ Питання: чи зможу я самостійно встановити протикрадіжну систему?

  ⇒ Відповідь: на працездатність системи впливають різні фактори: наявність у безпосередній близькості від антен інших протикрадіжних антен, масивних металевих предметів, силових кабелів. У найпростішому випадку (окремий магазин, поруч з яким немає інших систем, збоку відсутні металеві предмети, кабельні лінії розташовані далеко) можлива самостійна настройка систем. Зателефонуйте нам і проконсультуйтеся докладніше.

  ♦ Питання: у вас на сайті представлено кілька різних знімачів. Чим вони відрізняються?

  ⇒ Відповідь: кожен знімач знімає тільки кілька (або один) певних видів датчиків. В описі кожного знімача написано, для яких саме датчиків він призначений.

  Feedback block